son

4 аргументи, які переконають вас читати дитині перед сном .

1️⃣ Читаючи дитині на ніч, ви не тільки розважаєте її та розвиваєте — ви показуєте свою любов. Якщо ви будете читати дитині на ніч щодня, малюк точно буде знати, що його люблять, про нього піклуються. І ніякий мультик або диск не замінить рідного голосу та батьківського тепла.

2️⃣ Замінюючи читання фільмом або мультиком, пам’ятайте, що це вже готові продукти фантазії людини. А книга, казка дають можливість дитині створити власний світ, пофантазувати. І правильний розвиток дитини – це розвиток передусім її уяви.

3️⃣ Читаємо дитині казки на ніч — вчимо життя. За словами психолога Павла Басанського, казки допомагають дитині усвідомлювати свій життєвий досвід і переживання, створювати власний світ. Слухаючи казки, малюк отримує рідкісну можливість стати сильним, розумним і спритним, добрим і великодушним, сміливим і мужнім. Тобто знайти своє місце в реальному світі.

4️⃣ Читаємо дитині — розвиваємо її мову і пам’ять. Словниковий запас дитини активно формується у віці від 10 місяців до 1,5 року. У 3 роки, якщо батьки займалися з малюком, його словниковий запас складатиме понад тисячу слів. Тому так важливо в цей період читати дитині, і не тільки на ніч.